Tvorba webu pro živnostníky

  • úspora nákladů
  • moderní, responzivní design*
  • snadná správa a editace
  • lepší pozice ve vyhledávání
  • pružná reakce na nové požadavky
konzultace zdarma
hlavní-foto

Úspora nákladů

Máte-li omezený rozpočet, rádi Vám vytvoříme web na šabloně. S celým projektem se tak můžeme vejít i do 6000 Kč.

Snadná správa

Zdarma Vás naučíme, jak si vaše stránky jednoduše upravíte (nahradíte texty a obrázky nebo vložíte nové příspěvky či aktuality).

Lepší image

Design webových stránek tvoříme vždy responzivní (přizpůsobí se jakékoli obrazovce) a moderní. Budou Vás tak reprezentovat mnoho let.

Zvýšení viditelnosti

Důraz na optimalizaci webu, správně zvolená klíčová slova a náš kvalitní webhosting zajistí lepší pozice ve výsledcích vyhledávání.

*Naše stránky se automaticky přízpůsobí jakékoli obrazovce

Jak tvoříme weby

Živnostníkům s omezeným rozpočtem nabízíme primárně tvorbu webu na “hotové” šabloně. Takový web je i přes nižší finanční náročnost plnohodnotnou prezentací jednotlivce nebo menší firmy a investice do něj se Vám vrátí v podobě zvýšení prestiže a nárůstu nových zakázek. Pro tyto projekty děláme základní průzkum klíčových slov a konkurence v oboru. Na základě průzkumu pak stránku navrhujeme tak, aby byla logicky strukturovaná a zároveň zahrnovala ta správná klíčová slova.

Pro živnostníky, kteří od webu očekávají náročnější funkcionalitu nebo vyžadují specifický design, samozřejmě rádi vytvoříme web kompletně na míru.

Prohlédněte si některé z našich projektů nebo nás rovnou kontaktujte a získejte více informací včetně konzultace zdarma.

Máte jakýkoli dotaz nebo problém?

Rádi ho s Vámi zdarma zkonzultujeme.

nezávazná konzultace