Tvorba webu pro školy

  • snadná správa a editace
  • moderní, responzivní design*
  • přehledně informativní styl
  • jídelníčky a notifikační emaily
  • garance dostupnosti
konzultace zdarma
hlavní-foto

Přehlednost

Při tvorbě webových stránek pro školy se soustředíme především na logické strukturování, vysokou přehlednost a informativní přínos.

Lepší image

Webové stránky jsou něco jako vizitka. Moderní web proto zvýší prestiž školy, a to nejen v očích studentů, ale také v očích rodičů a učitelů.

Snadná správa

Naučíme vás, jak si stránky jednoduše upravíte (nahradíte texty a obrázky nebo vložíte jakékoli potřebné informace a aktuality).

Responzivní design

Zejména mladí lidé chtějí mít aktuální informace vždy při ruce. Všechny naše weby se proto automaticky přizpůsobí jakékoli obrazovce.

*Naše stránky se automaticky přízpůsobí jakékoli obrazovce

Jak tvoříme weby

Při tvorbě webových stránek pro školy se zaměřujeme nejen na přehlednost a snadnou použitelnost webu pro studenty, ale také na jednoduchou správu obsahu pro učitele a správce webu.

Webové stránky stavíme vždy na nejnovějších standardech, mají atraktivní vzhled a dokáží se přizpůsobit jakékoli obrazovce. Vyhledávání informací se pro vaše studenty i učitele stane otázkou chvíle, a to na jakémkoli zařízení. Všechny tyto atributy navíc zvýší prestiž vaší školy. 

Samozřejmostí je možnost přihlašování a napojení na různé informační systémy (studijní výsledky, změna obědů atd.) nebo nastavení hromadných notifikačních emailů pro studenty i učitele.

Prohlédněte si některé z našich projektů nebo nás rovnou kontaktujte a získejte více informací včetně konzultace zdarma.

Máte jakýkoli dotaz nebo problém?

Rádi ho s Vámi zdarma zkonzultujeme.

nezávazná konzultace