Tvorba webu pro obce

  • snadná správa a editace
  • moderní, responzivní design*
  • přehledně informativní styl
  • garance dostupnosti
  • zaměření na potřeby obcí
konzultace zdarma
hlavní-foto

Přehlednost

Při tvorbě webových stránek pro obce se soustředíme především na logické strukturování, vysokou přehlednost a informativní přínos.

Snadná správa

Osobně i skrze výukové video vás naučíme, jak stránky jednoduše upravíte (nahradíte texty a obrázky nebo vložíte nové příspěvky a aktuality).

Garance dostupnosti

Pokud webové stránky vaší obce přesunete na náš hosting, jsme schopni vám garantovat nadprůměrnou rychlost a 99,9% dostupnost.

Responzivní design

Již 52% uživatelů přichází na web z mobilu nebo tabletu. Všechny naše weby se proto automaticky přizpůsobí jakékoli obrazovce.

*Naše stránky se automaticky přízpůsobí jakékoli obrazovce

Jak tvoříme weby

Stránky pro města a obce tvoříme zpravidla na míru a v designu, který ladí s barvami i znakem obce. Při této tvorbě se zaměřujeme především na přehlednost a snadnou použitelnost webu pro občany, ale také na snadnou správu obsahu pro úředníky a správce webu.

Webové stránky stavíme vždy na nejnovějších standardech, mají atraktivní vzhled a dokáží se přizpůsobit jakékoli obrazovce. Vyhledávání informací se pro vaše občany stane otázkou chvíle, a to na jakémkoli zařízení. Všechny tyto atributy navíc zvýší prestiž vaší obce. 

Jednou ze zajímavých výhod je možnost přesunout váš web na náš vlastní hosting a získat tak 99,99% garanci jeho dostupnosti.

Prohlédněte si některé z našich projektů nebo nás rovnou kontaktujte a získejte více informací včetně konzultace zdarma.

Máte jakýkoli dotaz nebo problém?

Rádi ho s Vámi zdarma zkonzultujeme.

nezávazná konzultace