Tvorba webu pro firmy

  • snadná správa a editace
  • moderní, responzivní design*
  • profesionální přístup a zpracování
  • podpora po dokončení projektu
  • zlepšení image firmy
konzultace zdarma
hlavní-foto

Responzivní design

Již 52% uživatelů přichází na web z mobilu nebo tabletu. Všechny naše weby se proto automaticky přizpůsobí jakékoli obrazovce.

Lepší image

Webové stránky jsou něco jako vaše vizitka. Reprezentativní design webu proto bezpochyby zvýší i celkovou prestiž vaší společnosti.

Snadná správa

Naučíme váš, jak si vaše stránky jednoduše upravíte. Sami tak nahradíte texty a obrázky nebo vložíte nové příspěvky či aktuální informace.

Zvýšení viditelnosti

Důraz na optimalizaci webu, správně zvolená klíčová slova a náš kvalitní webhosting zajistí lepší pozice ve výsledcích vyhledávání.

*Naše stránky se automaticky přízpůsobí jakékoli obrazovce

Jak tvoříme weby

Moderní a dynamická webová prezentace pohodlně přístupná z jakéhokoli zařízení je vizitkou každé prosperující firmy. Úkolem úspěšného webu je však především vykazovat reálné výsledky, přinášet nové zákazníky a napomáhat ke zvyšování obratu. A přesně takové weby tvoříme. Ke každému projektu přitom přistupujeme individuálně a stavíme ho na základech požadavků a konkrétních představ klienta.

Velkým a středním firmám nabízíme zpravidla kompletní tvorbu webu na míru. Ještě před samotným startem provádíme průzkum klíčových slov a konkurence v oboru a na základě získaných informací navrhujeme optimální strukturu, grafiku a následné zpracování. Při omezeném rozpočtu ale poskytujeme i tvorbu na hotové šabloně.

Prohlédněte si některé z našich projektů nebo nás rovnou kontaktujte a získejte více informací včetně konzultace zdarma.

Máte jakýkoli dotaz nebo problém?

Rádi ho s Vámi zdarma zkonzultujeme.

nezávazná konzultace